#Фудбал

Предвиђање Фулам – Ливерпул и бесплатни савет

Premier League

У недељу поподне се суочавају Фулам и Ливерпул, а титула је и даље на реду за Редсе. Иако је Ливерпул корак иза Манчестер ситија и Арсенала. Ако успеју да победе у свих шест утакмица, и даље се могу надати да њихови ривали неће успети да направе корак. Први корак ка томе је у Лондону, где су изразити фаворити код кладионица.

Тимске вести

Почнимо нашу анализу са Ливерпулом, пошто су у четвртак забележили болну победу. Чудна фраза, али веома истинита. Упркос победи од 1-0, Ливерпул је елиминисан из Лиге Европе, остављајући само лигу.
Рани 11. гол је дао наду, али је Салах пропустио велику шансу и Енглези нису могли да контролишу игру у другом полувремену.
А Ливерпул је изгледао лоше последњих недеља, са исцрпљеним тимом и скоро свим својим најбољим играчима у форми. Пошто је египатски нападач и Нуњез такође направио грешку, није безбедно играти против Фулама у Крејвен Котиџу.

22бет бонус код

Домаћини немају више озбиљних изазова за сезону, и нема говора о останку на табели, али не могу да постављају превисоке амбиције за друго полувреме. Фулам је класична екипа на средини табеле, много ефикаснија код куће и већ је успела да изнервира неколико великих тимова.

Ова два тима су се ове сезоне састала већ три пута, пошто су играли и у полуфиналу Лига купа, али ниједна утакмица није била директна за Црвене. У ствари, лигашка утакмица је била прави трилер јер је Фулам водио у 80. минуту, али су домаћи коначно успели да преокрену у надокнади времена.

Бесплатна опклада за Фулам против Ливерпула

Нема разлога да верујете Ливерпулу, јер иако су они једини тим који је остао на утакмици, гости би могли да буду уморни, а нападачи су толико ван форме да би поново могли да отежају себи. Шансе од 1,55 очигледно изгледају претерано за Ливерпул, тако да ћемо ићи на плус хендикеп на страни Фулама.
Фулам је ове сезоне већ победио Арсенал и Тотенхем код куће, а ми очекујемо још 90 минута када неће јефтино да дају своју кожу у Крејвен Котиџу. Избацићемо Лондончане из понуде на +1,5 хендикепа, што гледајући на позициону игру Редса изгледа као апсолутна опклада.