#EURO2024 #Фудбал

Прогноза Шкотске вс Швајцарске и бесплатни савет

Шкотска ће се борити за своје животе против Швајцарске, док Хелвети могу да обезбеде свој напредак.

Два директна ривала мађарске и немачке репрезентације затвориће у среду меч на Европском првенству, а велики је улог на сусрету Шкотска-Швајцарска. С обзиром да су Шкоти на отварању поразили Немце резултатом 5-1, за нас је питање живота и смрти да постигнемо добар резултат, док је Швајцарска у одличној позицији након што нас је победила са 3-1 и да ли може да постигне гол. , биће у торби за квалификације.

Репрезентација Шкотске је одиграла испод очекивања против Немаца, што је разумљиво оставило тим да се осећа веома разочарано. На главном тренеру Стиву Кларку је да уздрма екипу, али се не очекују многе промене јер је улазак шкотског тима ограничен. Портеоус, који је био принуђен у првој утакмици, биће искључен, а Че Адамс би могао да изостане из стартне поставе, а уместо њега долази Лоренс Шенкланд.

22бет бонус код

Швајцарска је скоро у петерцу након што је савладала Мађарску, која има добре шансе да напредује, али друго полувреме против Мађарске, где су Мађари пришли изједначењу него Швајцарци трећем голу, могло би да буде забрињавајући знак за Хелвете. .

Како се наводи, капитен репрезентације Мурат Јакин мораће да поново размисли о играма Закарије, Зубера и Ндојеа, пошто су сва тројица имала мањих проблема.

Кладионице су добро процениле Шкоте, али ми их не бисмо потпуно отписали. Они ће се борити за живот, а још једна победа – чак и са неколико голова – вероватно би значила њихов опроштај. После прве утакмице, главни циљ Шкотске биће да стабилизује одбрану и ако то успеју, могли би да уђу са шансом.

Нашим саветима би се сада приступило на статистичкој основи. Швајцарска игра прилично добро у првом полувремену, као што можемо прочитати да су победили у 11 од последњих 16 утакмица у паузи. Стога се кладимо на паклени гол са квотом 1,90.

🏴 󠁧 󠁢 󠁳 󠁣 󠁴 󠁿 Шкотска – Швајцарска 🇨🇭 21:00