#Вести #Промоција #спортско клађење

Више од 20.000 играча спасено је Бетфаир специјалном понудом!

Невероватан меч између Ковентрија и Манчестер јунајтеда у ФА купу у недељу поподне. Екипа Чемпионшипа је изгубила са 3-0 у 59. минуту, али је невероватан повратак на крају спасао полуфинале у продужетке. Био је то меч који ће вероватно памтити и кладионичари, али и кладионице .

У последњим тренуцима продужетака могли су да добију утакмицу, али је ВАР на крају поништио гол Торпа. Црвени ђаволи су се на крају пласирали у финале пеналима, али ово је био меч на који тешко могу да се поносе.

Али они који се кладе на Бетфаир на победу Манчестер јунајтеда могу да буду поносни на себе. Светски позната енглеска кладионица захвалила је више од 20.000 играча за своје добитке захваљујући специјалној понуди.

Изједначење Ковентрија уследило је после 90. минута и 21.579 опклада је спасено захваљујући њиховој специјалној понуди за исплату од 90 минута.

Зашто изабрати Бетфаир?

• Као један од најпознатијих светских брендова, ваш новац ће увек бити сигуран овде.
  • Уз текуће промоције, често можете добити чак и бонус без депозита.
  • Понуда клађења је веома широка, такође можете пласирати новац на посебна тржишта као што су карте или углови.
  • Можете пратити уживо преносе утакмица на које сте се кладили и навијати за своје добитке.
  • Одељак за размену је највећи и најсофистициранији на свету.
  • Једна од највећих светских заједница за спортско клађење помаже вам да се крећете у свету клађења.