#Ingyenes tippek #Labdarúgás

Olaszország – Izrael Nations League ingyenes fogadási tipp

A vasárnapi szünet után hétfőn este folytatódik az A-liga negyedik fordulója, amikor a magyar válogatott lép pályára. Cikkünkben azonban az Olaszország-Izrael mérkőzést elemezzük, ahol az eddig nulla ponttal álló keletiek ismét megpróbálnak pontot szerezni.

Reálisan nézve erre nem sok esély van, különösen, ha az izraeli góllövőlistát nézzük. Olaszországtól (1-2), Belgiumtól (1-3) és Franciaországtól (1-4) is simán kikaptak, de a szenzáció az esetükben az, hogy mindhárom találkozón sikerült gólt szerezniük.

Azért írjuk, hogy „szenzáció”, mert Franciaország ellen a teljes 90 perc alatt csak egyszer találtak be, Belgium és Olaszország ellen viszont a két kapura lövésből csak egyet kaptak. Izrael a góllövőlistán közel sem áll a riválisaihoz, hiszen mindhárom riválisuk legyőzte őket.

22bet bónusz kód

Abu Fani gyengesége persze nem a semmiből jött, hiszen tudjuk a legjobban, hogy topligás játékosok nélkül nehéz nemzetközi szinten érvényesülni, és a jelenlegi izraeli keretben egyetlen játékos sincs az öt legjobb bajnokságból.

Csapat hírek

Az olaszok keserves mérkőzésen vannak túl, hiszen bár viszonylag korán 2-0-ra vezettek Belgium ellen, Lorenzo Pellegrini kiküldése miatt nehéz helyzetbe kerültek, és a nyugat-európaiak végül egyenlítettek. Ennek ellenére két hazai mérkőzéssel a hátuk mögött hét ponttal vezetik a csoportot, a hétfői meccs egyértelműen a könnyebbik lesz a kettő közül.

A nyáron az Európa-bajnokságon kiesett olaszok számára ez a sorozat egyértelműen fontosabb, mint a franciák vagy a spanyolok elleni, így a szurkolóikat egy NL-döntővel szeretnék megörvendeztetni, amire még mindig van esély.

Az izraeli válogatott egyértelműen nagyon le van maradva ettől a kvartettől, és gyakorlatilag szenzációs lenne, ha a hat meccsen akár csak egy pontot is tudnának szerezni a csoportból. Mivel Izrael eddig minden meccsen betalált, a fogadási esélyeink kissé érthetetlennek tűnnek, de úgy gondoljuk, hogy az olasz védelem lenullázza a vendégeket, és elviszi a három pontot.

Olaszország – Izrael ingyenes fogadási tipp

Izraelnek gyakorlatilag semmi köze a játékhoz, nehéz elképzelni, hogy az egyetlen helyzetüket újra és újra gólra váltják. Az olaszok a csütörtöki kiállításig nagyon magabiztosak voltak, a belgák pedig alig jutottak helyzetig az első 40 percben, így szerintünk a hazaiaknak jó esélyük lesz most is nullán tartani az izraelieket. Ennek ellenére Luciano Spalletti akár néhány változtatást is eszközölhet a belgák elleni meccshez képest.

A 22bet kombi lapján ez a tipp mindössze 1,72-szeres pénzt fizet, de ha ugyanezt egy bukmékerrel hozod létre, akkor egy tizedet nyerhetsz, és 1,82-szeres szorzóval fogadhatsz a tippre. Játsszuk meg ezt a találkozót.